Mama Africa: Į rytus

Aštunta diena

Ryte susikrovėme lagaminus, susipažinome su Davido bičiule, kuri atskrido iš Anglijos perimti iš mūsų svečiavimosi estafetės, ir paskutinį kartą papusryčiavome sodelyje po jazminų krūmu. Tada su visais, ypač su šunimis, atsibučiavome ir iškeliavome rytų kryptimi.

Google Maps sako, kad nuo Davido iki Alwino tėvų namų yra 404 km, bet mes dar pakeliui nusukome į piečiausią Afrikos tašką, kuriame susitinka Atlanto ir Indijos vandenynai, – Cape Agulhas, arba Adatos kyšulį. Tad kelionė truko didžiąją dienos dalį, ir tikslą pasiekėme jau praktiškai miegodami.

Pro pajūrio miestelio važiuojant prie Adatos kyšulio, pirmą kartą išvydau atominio mėlynumo Indijos vandenyną. Uch, gražuma. Priparkavę tanką, patį pačiausią tašką pasiekėme pėsčiomis ir radome prie paminklo besifotografuojančius vietinius turistus. Po to jie visi susėdo į vieną pikapą (kurį pietų afrikiečiai vadina bakkie) ir iškeliavo savais keliais. Aš dar spėjau įsilipti į Indijos vandenyną bei suorganizuoti asmenukę su pusantro žmogaus, ir staiga užgriuvo kitų turistų minia.

Užsidėjome pliusiuką ir iškeliavome ieškoti pietų, kuriuos radome čia pat, labai mėlyname restorane su labai daug išmintingų afrikaniškų žodžių ant sienų. Ant sienų dar buvo ir nemažai įspėjimų apie draudimą fotografuoti, bet tuos aš pamačiau tada, kai jau buvau viską nufotografavusi. Beje, čia turbūt buvo ta vieta, kur paklausta, kokių turi sulčių, padavėja išvardijo skurdų pasirinkimą: “Apelsinų… ananasų… guavų…“. Tai jau spėkit, kurias ėmiau.

This slideshow requires JavaScript.

Į Groot Brak atvažiavome jau gerokai sutemus, tad nieko doro jau nepamačiau. Bet susipažinau su Alwino mama ir 8.5 kg sveriančia kate Boots, o tai jau šis tas.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s